NPO Ürünlerinde Yüksek Kalite Uygun Fiyatlar!
Fiyat Performans Ürünlerimizde Stokları Kaçırma!
Türkiye'nin Markası NPO İndirimleri Yakala!
bethemestore2-header-icon4
Türkiye'nin Markası NPO İndirimleri Yakala!
Fiyat Performans Ürünlerimiz ile Fısatları Yakala!
NPO Çanta ve Aksesuar Ürünlerinde Yüksek Kalite Uygun Fiyatlar!

Cudy GS1028PS2 2 Port SFP, VLAN, CCTV, 24 Port Gigabit 300W PoE+ Metal Switch

XPS179720ADLP2000

XPS179720ADLP2000

XPS179720ADLP2000

XPS179720ADLP2000

XPS179720ADLP2000

Çeşitlendirilmiş Bakım ve Yönetim Yöntemleri

Web ağı yönetimi, CLI(Konsol, Telnet), SNMP(V1, V2, V3) desteklenir. Ayrıca, iş fonksiyonlarını verimli ve rahat bir şekilde uygulamak için müşterilerle veya üçüncü taraf ağ

yönetimi bulut platformlarıyla sorunsuz bir şekilde bağlantı kurabilir

? 8 Port PoE + 2 Port Uplink

? 10/100/1000Mbps Ethernet portları

? IEEE 802.3af / 802.3at uyumlu

? Toplam 120W PoE güç kaynağı

? 8 adet PoE cihazının kurulumu için ideal

? Otomatik algılama teknolojisi, 802.3at PoE+ cihazlara 30W’a kadar güç sağlar ve 802.3af PoE (15.4W) cihazlarla uyumluluk sağlar

? Gigabit Uplink Portları

? 2 adet Gigabit SFP portu

? 1 adet Konsol Portu

? Heat Dissipation

? Yüksek kaliteli metal kasa kullanılarak üretilmiştir, sağlam ve dayanıklıdır, uzun ömürlü kullanım sağlar ve daha iyi ısı dağılımı sunar

Özellikler

 

 

Model

GS1028PS2

PoE standardı

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z, IEEE802.3x, IEEE802.3af, IEEE802.3at

Ağ Ortamı(Kablo)

10 BASE-T: UTP kategori 3, 4, 5 kablo (?100m)

100 BASE-TX: UTP kategori 5 kablo (?100m)

1000 BASE-T: UTP kategori 5e kablo (?100m)

1000 BASE-X: MMF veya SMF SFP modülü

MAC Adres Tablosu

8K, Otomatik öğrenme, Otomatik eskime

Aktarım modu

Mağaza ve ileri

Çerçeve İleri Hızı

10 Base-T: 14881pps/Port

100 Base-TX: 148810pps/Port

1000 Base-T/X: 1488095pps/Port

Anahtarlama Kapasitesi

56Gbps

Boyutlar (U*G*Y)

440*207*44mm

Fan

2/Fansız

Güç girişi

AC: 100~240V, 50/60Hz

PoE Bağlantı Noktası

Port1~24

RJ45’te PoE Gücü

Mod A 1/2(-), 3/6(+)

PoE Güç Çıkışı

30W (Maks)

PoE Güç bütçesi

300 Watt

Sıcaklık

Çalışma Sıcaklığı: 0°C ~ 40 °C (32 °F ~104°F )

Depolama Sıcaklığı: -40 °C ~ 70 °C (-40 °F ~158°F )

Cudy GS2008PS2 2Port Gigabit SFP, 1Consol, 2Gigabit Combo,8 Port PoE L2 Yönetilebilir Gigabit Switch
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri toplamak istiyoruz. KVKK Sözleşmesi.
Devamını Oku