NPO Ürünlerinde Yüksek Kalite Uygun Fiyatlar!
Fiyat Performans Ürünlerimizde Stokları Kaçırma!
Türkiye'nin Markası NPO İndirimleri Yakala!
bethemestore2-header-icon4
Türkiye'nin Markası NPO İndirimleri Yakala!
Fiyat Performans Ürünlerimiz ile Fısatları Yakala!
NPO Çanta ve Aksesuar Ürünlerinde Yüksek Kalite Uygun Fiyatlar!

Cudy GS2008S2 2 Port Gigabit SFP, 1 Port Consol, 8 Port L2 Yönetilebilir Gigabit Switch

GS2008S2

GS2008S2

? 8× Gigabit Ethernet Port + 2× Gigabit SFP Yuva + 1× Konsol Portu

? IEEE802.3/i/u/ab/z desteği sağlar

? 802.1x port kimlik doğrulama, RADIUS, TACACS+ kimlik doğrulama desteği sağlar

? WEB, TELNET, CLI, SSH, SNMP, RMON yönetimini destekler

? Fansız Tasarım, 1U Rack Mount

Çeşitlendirilmiş Bakım(Uzaktan Erişim) ve Yönetim Yöntemleri

Web ağı yönetimini CLI(Konsol, Telnet),SNMP(V1, V2, V3) destekler. Ayrıca, iş fonksiyonlarını verimli ve rahat bir şekilde uygulamak için müşterilerle veya üçüncü taraf ağ yönetimi ve bulut platformlarıyla sorunsuz bir şekilde bağlantı kurar

Özellikler

 

 

Model  

GS2008S2

AC GİRİŞİ

AC100-240V, 50/60Hz

Ethernet Bağlantı Noktası

8 * Gigabit Ethernet Bağlantı Noktaları

2 * Gigabit SFP Bağlantı Noktaları

1 * Konsol Bağlantı Noktası

Bant genişliği

20 Gbps

Paket İletim hızı

14,88 Mp/sn

DDR SDRAM

128MB

Flash Bellek

16MB

Paket Arabellek Belleği

4 milyon

MAC Adresi

8K

Jumbo çerçeve

9,6 Kbayt

VLAN’lar

4096

Aktarım Modu

Depolayın ve iletin

Standart

Ağ Protokolleri

IEEE802.3: 10Base-T
IEEE802.3u:100Base-TX IEEE802.3ab: 1000Base-TX

IEEE802.3z :1000Base-FX IEEE 802.3x:Akış kontrolü
IEEE 802.1ab: LLDP/LLDP-MED (Bağlantı Katmanı Bulma Protokolü) IEEE 802.1p:LAN Katmanı QoS/CoS Protokolü Trafik Önceliklendirme (Çok noktaya yayın filtreleme işlevi)

IEEE 802.1q:VLAN Köprü Çalışması

IEEE 802.1x:İstemci/Sunucu Erişim Denetimi ve Kimlik Doğrulama Protokolü
IEEE 802.3ad:Bağlantı toplama gerçekleştirmek için standart yöntem IEEE 802.1d:STP
IEEE 802.1s:MSTP

IEEE 802.1w:RSTP

Optik Ortam

Çoklu mod: 850 / 1310nm (0-2KM)

Tek mod: 1310/1550/1490nm (0-120KM)

Ağ Medyası

10BASE-T: Cat3?4?5 veya üstü UTP(?100 M) 100BASE-TX: Cat5 veya üstü UTP(?100 M) 1000BASE-TX: Cat5 veya üstü UTP(?100 M)


Çalışma Ortamı

Çalışma sıcaklığı: -10 ~ 50 °C Depolama sıcaklığı: -40 ~ 70 °C

Çalışma Nemi:% 10 ~% 90, Yoğuşma yok Depolama Nemi: 5%~90%, Yoğuşma
yok

İşlev göstergesi

LED Göstergeleri

Cudy GS2008S2 2 Port Gigabit SFP, 1 Port Consol, 8 Port L2 Yönetilebilir Gigabit Metal Switch
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri toplamak istiyoruz. KVKK Sözleşmesi.
Devamını Oku