SSS

1NİCEPRO “NPO” Markası Kimdir?
Nicepro 2018 Yılında Teknoraks Teknoloji Market iştiraki olarak bir kurulmuş, İthalat/İhracat ve yurt içinde çeşitli ürünlerin tedarik be üretimini yapan bir Limited şirketidir.
2NİCEPRO “NPO” Markası Neler Yapar?
Nicepro ithalat ve ihracat odaklı çalışan, yenilikçi çözümler üreten, Çeşitli kategorilerde 7 Coğrafi Bölgede 20 Teknik Servis hizmeti sağlayan bir İthalat İhracat şirketidir. Nicepro “NPO” markası ve çok çeşitli alanlarda sahip olduğu güçlü distribütörlük anlaşmaları ile çeşitli kategorilerde farklı markaları Türkiye E-ticaret ve pekende pazarına sunar. Nicepro, güçlü ve deneyimli ekibi ile E-ticaret şirketleri aracılığı ile son kullanıcılara, doğrudan yada dolaylı olarak kurumsal firmalara ve Sivil toplum örgütlerine kesintisiz ve güvenilir ürün tedariği sağlamaktadır.
3NİCEPRO “NPO” Markası Müşteri Odaklıdır!
NPO, uygun fiyat ve yüksek kalite odaklı ürünler sunar. Müşteri deneyimi ve memnuniyeti NPO markası için çok önemlidir. Ürünlerimiz her üretim bandında müşteri geri dönüşlerine göre tasarımsal olarak güncellenmektedir.
4Nicepro "NPO" Markası Kimlerle Çalışır?
Transcend - Bilgisayar bileşenleri - Taiwan Veikk - Grafik tablet - Çin Thermopro - Evsel ve endüstriyel sıcaklık ve nem ölçerler - USA Cudy - Ağ ürünler - China Timetec - Bilgisayar bileşenleri - USA Waterpulse - Ağız ve düş sağlığı ürünleri - Çin Zenon - Parti eğlence, bilgisayar ve bileşenleri - Türkiye Türkiye’de Üretim yaptığımız alanlar Oyuncu Koltuğu Notebook Çantası Sırt çantası ABS ve PP Valiz E-ticaret ve parkende satış için “Private Label” ürün geliştirme, tedarik/Üretimini sağlıyoruz. KOBİ ler ve şahıs iştiraklerine “Private Label” ürün geliştirmekte, ithalatını ve teknik servisini sağlayarak türk e-ticaret gelişim süreçlerine katkıda bulunmaktadır. Yardım Kuruluşlarının satın alma taleplerini karşılama Birleşmiş Milletler destekli organizasyonlar başta olmak üzere yardım organizasyonu yapan resmi kurum ve sivil toplum kuruluşlarına ihale/Proje bazlı yurt içi ve yurt dışından temin gereken her türlü ürünün yenilikçi lojistik ve tedarik vizyonu ile teminini sağlıyoruz. Tedarik Sağladığımız BM Kuruluşları: FAO Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütü IOM Uluslararası Göç Örgütü OCHA İnsani İşler Koordinasyon Ofisi OHCHR İnsan Hakları Yüksek Komiserliği UNFPA Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu UNICEF Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonu WFP Dünya Gıda Programı DSÖ Dünya Sağlık Örgütü