NPO Ürünlerinde Yüksek Kalite Uygun Fiyatlar!
Fiyat Performans Ürünlerimizde Stokları Kaçırma!
Türkiye'nin Markası NPO İndirimleri Yakala!
bethemestore2-header-icon4
Türkiye'nin Markası NPO İndirimleri Yakala!
Fiyat Performans Ürünlerimiz ile Fısatları Yakala!
NPO Çanta ve Aksesuar Ürünlerinde Yüksek Kalite Uygun Fiyatlar!

Cudy GS2024S2 4 Port Gigabit Combo,1 Port Konson,24 Port Gigabit 400w PoE Yönetilebilir Switch

GS2028PS4

GS2028PS4

GS2028PS4

GS2028PS4

GS2028PS4

GS2028PS4

? 24 Gigabit POE Port, 4 Gigabit Combo Port ve 1 Konsol Portu

? IEEE802.3at ve IEEE802.3af ile uyumlu

? Ethernet bağlantı noktası 10/100/1000M adaptif ve POE fonksiyonlarını destekler

? Fanless tasarım, Doğal Soğutma, 1U Rack Montaj

? WEB, TELNET, CLI, SSH, SNMP, RMON yönetimini destekler

? POE Güç Yönetimini Destekler

? Yıldırımdan Koruma

Çeşitlendirilmiş Bakım (Uzaktan Erişim) ve Yönetim Yöntemleri, Web ağ yönetimi, CLI(Konsol, Telnet), NMP(V1, V2, V3) desteklenir. Ayrıca, iş fonksiyonlarını verimli ve rahat bir şekilde uygulamak için müşterilerle veya üçüncü taraf ağ yönetimi bulut platformlarıyla sorunsuz bir şekilde bağlantı kurabilir

24 Port PoE + 4 Port Uplink

? 10/100/1000Mbps Ethernet bağlantı noktaları

? IEEE 802.3af / 802.3at standartlarına uyumlu

? Toplam 300W PoE güç kaynağı

? 24 PoE cihazı kurulumu için ideal

? Otomatik algılama teknolojisi, 802.3at PoE + cihazına 32W’a kadar güç sağlar ve 802.3af PoE (15.4W) eski cihazlarla uyumluluğa sahiptir.

Uplink Bağlantı Noktalarının Esnekliği

? 4 adet 1G Ethernet / SFP kombinasyon bağlantı noktası

? 4 adet 1G Ethernet bağlantı noktası, kolay kurulum için çeşitli yöntemler sunar

? 19 inçlik kabinet kurulumunu destekler

? Masaüstü kurulumunu destekler

Isı Dağılımı

? Yüksek kaliteli metal kasa ile sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahip, uzun ömürlü kullanım sunar ve daha iyi bir ısı dağılımı sağlar, çoğu ortama uygundur.

? Dahili fan ve havalandırma delikleri, ısıyı hızlı bir şekilde dağıtarak ürünün stabil çalışmasını sağlar

Özellikler

 

 

Model 

GS2028PS4

Arayüz

24 * 10/100/1000M POE Bağlantı Noktaları + 4 * Gigabit SFP/TP Birleşik Bağlantı Noktaları + 1 * Konsol Bağlantı Noktası

Ağ Protokolleri

IEEE 802.3

IEEE 802.3u

IEEE 802.3ab/ad/az/af/at

IEEE 802.3x

IEEE 802.1q

IEEE 802.1p, QoS

IGMP Gözetleme

PoE Parametreleri

PoE Standardı: IEEE802.3at (30W) ve IEEE802.3af (15.4w)

PoE uyumluluğu: IEEE 802.3af/at uyarlamalı

POE bağlantı noktası çıkışı: DC48-55V

Güç Pimi Ataması: Yedek çiftler üzerinden güç 1/2(+) ve 3/6 (-)

Yıldırımdan Korunma

Genel Mod 6KV,

Diferansiyel Mod 4KV,

ESD 15KV

Ağ İletim Ortamı

10BASE-T: Cat3, 4, 5 UTP (? 100 m)

100BASE-TX: Cat5 üzerinde UTP (?100 m)

1000BASE-TX: Cat5 üzerinde UTP (?100 m)

Fiber

Çok modlu fiber: 1310nm, 2Km

Tek modlu fiber: 1310nm, 20/40 Km

                              1550nm, 60/80/100/120Km

LED göstergesi

SYS, PWR, Bağlantı (satır 2, 4) / Hareket (satır 1, 3)

Güç kaynağı

Makine giriş gerilimi: AC110-240V

Çıkış: DC52V 5.76A 

Toplam güç: 300W

Fiziksel boyut

Ürün boyutu (U×G×Y): 445 mm × 285 mm × 45 mm

Paket boyutu (U×GxY): 470 mm × 350 mm × 120 mm

Çalışma ortamı

Çalışma Sıcaklığı: -20° ~ 55 °C

Depolama Sıcaklığı: -40 ° ~ 85 °C

Çalışma Nemi: %10 ~ %95, yoğuşmasız

Çalışma yüksekliği: 10.000 fit’e (3.000 metre) kadar

Depolama yüksekliği: 10.000 fit’e (3.000 metre) kadar

Teknik Göstergeler

Bant genişliği

Cudy GS2028PS4 4Port Combo,1Port Konsol,24Port Gigabit 300wPoE Yönetilebilir Rack Mount Metal Switch
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri toplamak istiyoruz. KVKK Sözleşmesi.
Devamını Oku